CXW-238-SC2001
XUNDA COOKER HOOD
Suction : 1700m3/h
Lamp : 1 x 3.0W LED
Body : Stainless steel + tempered glass
Control : 3 Speeds sensor touch + gesture sensing
Rated input power : 238W
Product Size : 895 x 392 x 942mm
Hood Size : 408 x 323 x 415mm
Product details of XUNDA Range Hood (BLACK) CXW-238-SC2001
Stainless Steel + Tempered glass
1700m3/h super air flow
3 speeds sensor touch + gesture sensing control
Stainless steel filter
1 x 3.0W LED lamp
Rated input power: 238W
Hood size: 408 x 323 x 415mm